2001’in 5. ayında Görele Belediye Otogarındaki bireysel otobüsçüler ve yazıhaneciler olarak Görele Seyahat’i “Birlikten Doğan Güç” sloganıyla kurmaya karar verdik.

14 ortaktan kurulu ve içlerinde Görele Belediye Başkanı da olmak kaydıyla şirket faaliyetine başlamıştır..
modern bilet otomasyon sistemi yardımıyla siz değerli yolcularımıza yurt içinde İstanbul, Ankara, eskişehir, Bursa,samsun ,ordu,Giresun,Trabzon gibi birçok sefer sunuyoruz. Kısa zamanda, en modern teknolojiyi sunarak ve güvenli bir şekilde ulaştırma hizmetini kusursuz olarak sağlıyoruz.Artık İstanbul’da Belediye, Banka, Turizm, Fabrika, Okul taşımacılığı gibi kuruluşlarda da faaliyet göstermektedir. Ayrıca Turizm dalında iddialı bir şekilde faaliyet göstermesi için tüm gerekli şart ve gerekli resmi evrakları hazırlayıp bu dalda iddialı bir yere geleceğine tüm ortakların büyük çabası vardır.
Yaygın denetim ekibimiz aracılığıyla uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.

Mesleki ilkeleri ve itibarımızı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütlerimizi eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev biliyoruz.

Attığımız her adımda bizimle yol alan siz değerli yolcularımızın verdiği güçle yeniliklerimiz sürdürüyoruz.

Eleştiri, öneri ve taleplerinizle birlikte yolumuza güvenle devam edebilmek umuduyla fikirlerinizi önemsiyoruz.

Bizlere güvendiğiniz ve desteklediğiniz için teşekkür eder, iyi yolculuklar dileriz.
“Sıladan Gurbete, Gurbetten Sılaya Daima Sizinle Beraber"
Görele Seyahat
Yönetim Kurulu